Tule koos sõbraga
Purjetamine - see on puhkus merel!
   Esileht      Galerii      Bavaria 40
Bavaria 40
 
Bavaria  40 on suurepäraste purjetamise omadustega avamerejaht. Keskmise suurusega avamerejaht mahub mugavalt 10 inimest. Jahis on 7 magamiskohta, WC, külmik, gaasipliit koos küpsetusahjuga, päästevarustus igale pardal viibijale, kaasaegne navigatsioonitehnika. Suurepärane jaht purjetamiseks hea seltskonnaga.
 
Ideaalne jaht firmaregattide organiseerimiseks. Vajadusel on stardijoonel 4 sama klassi jahti, mis muudab purjetamisvõistluse huvitavaks meeskonnatöö praktiseerimiseks igale osalejale. 
Regatt koosneb kahest etapist. Kõigepealt lähme merele ja teeme 1,5 tundi koolitust, mille jooksu õpitakse tundma peamisi kursse tuule suhtes. Veel õpime jahi käitumist tuules, tööd purjedega, ohutustehnikat ja koostööd kõige kiiremate ja ootamatumate olukordade lahendamiseks.
Seejärel suundume tagasi sadamasse, teeme kerged suupisted, vahetame muljeid, tutvustame võistlusreegleid ja peamisi võistluspurjetamise põhimõtteid. 
Seejärel suundume uuesti merele, kus toimub 3 starti. Kolm etappi läbitakse ca 1,5 tunni jooksul, mille tulemusel selguvad võistluse parimad. Kõik osalejad saavad auhinna.  Senised kogemused on näidanud, et taolistel võistlustel ette tulevad situatsioonid annavad hea kogemuse meeskonnatöö arendamiseks ja on nauditavad igale meeskonnaliikmele.
 
Võta ühendust ja küsi lisa info@purjetamine.eu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 


 Eripakkumised:
  
Purjetamine selgeks kahe päevaga.  130€    Vaata lähemalt 
 
Tüdrukute ja poissmeeste õhtud merel. Küsi pakkumist
 
 
Telli purjeretk Soome saarestikku.  Meeskonda mahub 10 inimest. Loe lisa
Purjeretked Soome saarestikku toimuvad kliendile sobivatel aegadel.  Loe lisa
Vaata Soome seilamise video
 
 
 
 
 
 
 
        
------------------------------------------------------------------
 
Paadisadam OÜ     reg nr 11177747     info@purjetamine.eu    tel. +372 50 17 552